لیست محصولات این تولید کننده نشر روزبهان

انتشارات روزبهان با انتشار بیش از 700 عنوان کتاب در فهرست بیست ناشر قدیمی ایران قرار دارد.

انتشارات روزبهان را زنده یاد سید جلال فهیم هاشمی در سال 1356 تاسیس کرد.


امروز انتشارات روزبهان با انتشار بیش از 700 عنوان کتاب در فهرست بیست ناشر قدیمی ایران قرار دارد.


انتشارات روزبهان در عرصه‌های مختلفی چون: ادبیات، هنر، فلسفه، علوم سیاسی، علوم اجتماعی، تاریخ، روانشناسی، کودک‌ونوجوان، طبیعت و جانوران، فنی و مهندسی، سینما، تئاتر، کتب مرجع و کتب ورزشی آثار متنوعی را منتشر و به دست خوانندگان خود رسانده‌است.


در طول این سال‌ها انتشارات روزبهان افتخار همکاری با بسیاری از بزرگان عرصۀ کتاب را داشته‌است، فرهیختگانی چون: نادر ابراهیمی، عباس میلانی، بهرام بیضایی، محمد قاضی، عبدالرحیم جعفری، صمد بهرنگی، غلامرضا امامی، خسرو حکیم رابط، سوابه فضایلی، محسن یلفانی، احمد دامود، مهندس مجتبی طباطبایی، دکتر احمد خلیقی، دکتر غلامرضا وزیری الهی، پرینوش صنیعی و ...


انتشارات روزبهان می‌کوشد تا با جذب مولفین، مترجمین، محققین و ‌پژوهشگران متخصص و زبده امکان تولید محتوایی درخور مخاطبین خود فراهم کند. استقرار گروه ویراستاران و تنظیم شیوه‌نامۀ اختصاصی برای انتشارات روزبهان از گام‌هایی است که برای اعتلای محتواهای متنی برداشته شده‌است. انتشارات روزبهان با اتکا به سابقه طولانی و با ارزش خود کوشیده است کتاب‌های مختلفی برای سلایق و گروه‌های سنی متفاوت فراهم کند.


تیم متخصص و کارآزموده واحد تولید انتشارات روزبهان در تلاش است تا با بهره‌گیری از آخرین متد و دستاوردهای روز کتاب را به بهترین و آراسته‌ترین شکل به مخاطب عرضه کند و این مهم را وظیفه خود می‌داند که شان و منزلت مخاطب خود در زیبایی‌شناسی محصول را ارج نهاده و برای تأمین آن از چیزی فروگذاری نکند.


ما باور داریم که معجزه خواندن و فهمیدن همه را به هم نزدیک‌تر و زندگی را پرمعناتر می‌کندو به درک ما از جهان مفهوم دیگری می‌دهد.


انتشارات روزبهان: تجربۀ کتاب متفاوت، تجربۀ متفاوت کتاب

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • نویسنده: نادر ابراهیمی ناشر: روزبهان مناسب برای بزرگسالان 125 صفحه قطع رقعی جلد شومیز بسته بندی و ارسال توسط فروشگاه اینترنتی کالای ایرانی واجار

  11,500 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نویسنده: نادر ابراهیمی ناشر: روزبهان مناسب برای بزرگسالان 112 صفحه قطع رقعی جلد شومیز بسته بندی و ارسال توسط فروشگاه اینترنتی کالای ایرانی واجار

  13,500 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عاشقانه ی آرام در مورد گیله مردی مبارز و سیاسی اثر مرحوم نادر ابراهیمی، داستان زندگی زن و شوهری جوان است که سعی دارند زندگی عاشقانه شان را از خطر روزمرگی نجات دهند. کتاب در سال ۵٧ روایت می شود. گیله مرد معلم است، معلم ادبیاتی صاحب ذوق  که ساواک او را ممنوع الکار کرده است. بنابراین تصمیم می گیرد داستانی بنویسد و آن را به همسرش تقدیم کند.

  19,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف